Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Ustanów

Ustanów, mazowieckie

  • 799 000 zł
  • 2 100 m²
  • 380,48 zł/m²

Zdjęcie

Sławomir Jacek K...

Skontaktuj się

Działka budowlana Ustanów

Ustanów, mazowieckie

zaktualizowane:
20 maja 2026

799 000 zł

2 100 m²

380,48 zł/m²

Działka budowlana Ustanów

Zaktualizowane: 20 maja 2026

799 000 zł 2 100 m² 380,48 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 799 000 zł (380,48 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 2 100 m²
  •   kształt: trapez; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedania piękna, cicha działka w bliskiej okolicyPiaseczna , na skraju lasu przy Zalesiu Górnym .
Działka ma kształt lekkiego trapezu , tylko jeden jej bok jest lekko skośny , ale przy jej wielkości to nie ma znaczenia.
Działka dłuższym bokiem przylega do gminnej ulicy wewnętrznej
Przy działce jest już woda miejska , gaz, prąd i kanalizacja .
Działka leży przy bocznej, cichej ale szerokiej ulicy, znamomicie nadaje się na dom, rezydencje ew. dom dwulokalowy. (...)

Agent

Sławomir Jacek Kucharski

793 939...

793 939 892

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Sławomir Jacek Kucharski

793 939...

793 939 892

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości