Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy Ustanów – Oferty sprzedaży i najmu domów na Mazowszu

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

895 000 zł106 m² 8 443,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam bezpośrednio połowę domu jednorodzinnego dwu-lokalowego o powierzchni 106 m2 na działce 500 m2. Dom jest nowy do własnego wykończenia. Prace wykończeniowe/remontowe można zacząć od.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł175,04 m² 9 997,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 199 m²

Nowoczesny dom parterowy 175 m | działka 1199 m | Ustanów - przy lesie Na sprzedaż przestronny i nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 175,04 m (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

**bez pcc **bez prowizji od kupującego Z przyjemnością prezentujemy nowoczesne i eleganckie domy w zabudowie bliźniaczej realizowane przez renomowanego dewelopera Mazovia Home. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł221,65 m² 11 279,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna o charakterze mieszkalno usługowym, położona w Ustanowie przy ul. Cisowej 1, bezpośrednio przy głównej drodze co gwarantuje bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 780 000 zł203 m² 13 694,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom rodzinny o funkcjonalnym układzie, w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Warszawy Jeśli szukasz miejsca, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł177 m² 7 853,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Kupujacy nie płaci prowizji! Versus Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny wg projektu Dom w Malinówkach 11 (ga), działka o powierzchni 1100 m2. Dom jest położony na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

909 012 zł116,57 m² 7 798 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny, minimalistyczny wyraz architektoniczny jest wyróżniającym elementem, identyfikującym inwestycję Harmonia Ustanów. Forma architektoniczna jest wynikiem poszukiwań proporcji między.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 996 zł132,50 m² 7 516,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Odbiór inwestycji już we wrześniu! Zalesie Górne, leśna urokliwa okolica z skm! Czyli szybki dojazd komunikacją do Warszawy! Kilka kroków do szkoły, apteki i sklepów. Autobus miejski 3.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł550 m² 7 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Oferuję do sprzedaży wyjątkową rezydencję o pow. 550 m2 na działce 6000 m2 w doskonałej lokalizacji , zaledwie 25 km od Warszawy w Ustanowie , w otulinie Lasów Chojnowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

2 250 000 zł330 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż wyjątkowy dom w otoczeniu natury z szybkim dojazdem do Warszawy Lokalizacja: jeziórko Cena: 2 250 000 pln Powierzchnia użytkowa: 330 m Powierzchnia całkowita: 400.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ustanów +2 km

890 000 zł95 m² 9 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:724 m²

Lokalizacja ; piaseczno, praż mów, jeziórko-ustanówek, świerkowa- stacja pkp ustanówek - 10 minut pieszo!. Blisko sklep spożywczy. Spokojna okolica, blisko Chojnowski Park. Działka ; 724m ustawna,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ustanów +2 km

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Piskórka

1 070 000 zł197 m² 5 431,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom, w którym Las Chojnowski zagląda do okien. | piskórka 2026 Wyobraź sobie poranek, w którym jedynym dźwiękiem jest szum drzew i śpiew ptaków. Otwierasz drzwi tarasowe.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ustanów +3 km

1 300 000 zł163 m² 7 975,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 147 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z garażem 2-stanowiskowym i dużą piękną działką! Dom ogrzewany pompą ciepła, media to woda, prąd oraz szambo. 3 pokoje (w tym sypialnia z własną.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ustanów +3 km

Rynek pierwotny

990 000 zł197 m² 5 025,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Twój wymarzony dom W piskórce - przestrzeń, która daje wolność! Szukasz miejsca, gdzie nowoczesność spotyka się z ciszą natury, a dom nie jest tylko budynkiem, lecz obietnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ustanów +3 km

Rynek pierwotny

1 170 000 zł103,17 m² 11 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam na prezentacje Nowej inwestycji. Domu według projektu dom Kostrzewach 6.W standardzie deweloperskim położony w urokliwym i zielonym miejscu. Atrakcyjny, nowoczesny dom na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ustanów +3 km

1 600 000 zł188 m² 8 510,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 112 m²

Są domy, które się ogląda. I są domy, do których chce się wracać. Ta nieruchomość to przykład tej drugiej kategorii. Na sprzedaż wyjątkowy dom w otulinie Chojnowskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ustanów +3 km

Rynek pierwotny

1 149 000 zł132,06 m² 8 700,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedaż | dom wolnostojący parterowy I piskórka | 132 m2 | działka 1001 m2 | 1 149 000 zł Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu parterowego, wolnostojącego o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ustanów +3 km

2 490 000 zł300 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 282 m²

0% prowizji od Kupującego. Oferta na wyłączność. Piętrowy dom w stylu rezydencji, posadowiony na 2200-metrowej działce porośniętej starodrzewem w samym sercu Zalesia Górnego.Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ustanów +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Ustanów

Ustanów,mazowieckie

909 012 zł117 m² 7 797,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

Na sprzedaż nowa, kameralna inwestycja z rynku pierwotnego 4 nowoczesne segmenty, każdy z własnym ogrodem, zlokalizowane na przedmieściach Warszawy, tuż przy Chojnowskim Parku Krajobrazowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ustanów

Ustanów,mazowieckie

1 980 000 zł257 m² 7 704,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny Willa Eska o powierzchni całkowitej 257,75 m zaprojektowany z myślą o komforcie 4 5 osobowej rodziny. Budynek parterowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ustanów

Ustanów,mazowieckie

850 000 zł175 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:512 m²

Kup bez prowizji! agencji! Do sprzedania bardzo ładny, nowoczesny i dobrze rozplanowany bliźniak położony w przepięknej i cichej okolicy z bogatą infrastrukturą, zaledwie 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ustanów

Ustanów,mazowieckie

1 390 000 zł190 m² 7 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu fantastyczną ofertę domu w pełni wyposażonego i umeblowanego, utrzymanego w idealnym stanie, w doskonałej lokalizacji Ustanowa. Oferta tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ustanów

Ustanów,mazowieckie

825 000 zł85 m² 9 706 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Inwestycja zakończona ostatnia połówka wolna! Klucze od ręki! Dom w cenie mieszkania! - zakup bezpośrednio od dewelopera - klient zwolniony Z podatku pcc - kupujący nie ponosi kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Główna

Ustanów,mazowieckie

995 996 zł136 m² 7 323,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:136 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy sprzedaż lokalu mieszkalnego, z częścią usługową w parterze, z ogrodem, niezależnym wjazdem i wejściem. Na piętrze salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Głogowa

Ustanów,mazowieckie

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

**bez pcc ** Bez prowizji od kupującego Z przyjemnością prezentujemy nowoczesne i eleganckie domy w zabudowie bliźniaczej realizowane przez renomowanego dewelopera Mazovia Home. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ustanów

Ustanów,mazowieckie

909 000 zł117 m² 7 797,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:328 m²

Skrajny segment w nowej inwestycji, zaprojektowanej przez doświadczonych architektów. Widać tu spójność i elegancję. Proponujemy segment skrajny o powierzchni 116,57m. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanów

Ustanów,mazowieckie

1 149 000 zł152 m² 7 549,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:625 m²

1 149 000 zł | sprzedaż | 152 M2 | lokal W budynku jednorodzinnym dwulokalowym | ustanów | gmina prażmów rezerwacja na lokal prawy! lewy lokal niedostępny! wkrótce kolejny etap inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Główna

Ustanów,mazowieckie

909 012 zł117 m² 7 797,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:328 m²

0% prowizji 0% pcc Zakup od dewelopera Oddanie w III kwartale 2026 roku Na sprzedaż lokal w bliźniaku na nowym osiedlu w Ustanowie (gm. Prażmów, pow. piaseczyński). Inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ustanów

Ustanów,mazowieckie

909 000 zł117 m² 7 797,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:328 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Środkowa

Ustanów,mazowieckie

2 090 000 zł202 m² 10 346,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:901 m²

Dom, który spełnia marzenia - prywatny basen, strefa wellness i ogród zimowy Ustanów, osiedle Parkowa | 202 m | 901 m działki | 2 090 000 zł Wyobraź sobie poranne espresso na tarasie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Polna

Ustanów,mazowieckie

825 000 zł84 m² 9 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesną połówkę bliźniaka o powierzchni 84 m , usytuowaną w Ustanowie obok Zalesia Górnego. Nieruchomość jest w stanie deweloperskim i oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Polna

Ustanów,mazowieckie

795 000 zł85 m² 9 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Budynek w zabudowie bliźniaczej o pow. 85 m2 +42 m2 poddasze nieużytkowe w ustanowie na ulicy Polnej. Dom zlokalizowany przy cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowicza

Ustanów,mazowieckie

2 095 000 zł224 m² 9 361,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Ta posiadłość łączy elegancję, funkcjonalność i niezwykły klimat. Wnętrza mają swój charakter, a jednocześnie sama wymiana mebli i dodatków pozwala nadać im nowoczesny styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ustanów

Ustanów,mazowieckie

909 000 zł117 m² 7 797,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:328 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanów

Ustanów,mazowieckie

1 249 000 zł152 m² 8 206,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:625 m²

1 249 000 zł | sprzedaż | 152 M2 | lokal W budynku jednorodzinnym dwulokalowym | ustanów | gmina prażmów Przedmiotem sprzedaży jest lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalowym w Ustanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ustanów

Ustanów,mazowieckie

1 390 000 zł190 m² 7 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Kupujacy nie płaci prowizji! Versus Nieruchomości oferuje Państwu dom o powierzchni ok 190 m2, w miejscowości Ustanów w doskonałej lokalizacja, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ustanów

Ustanów,mazowieckie

765 000 zł85 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji telefon bezpośrednio 697 *887*105. Budynek w zabudowie bliźniaczej o pow. 85 m2 w ustanowie - oddany do użytkowania Parter: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Ustanów,mazowieckie

909 000 zł117 m² 7 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:328 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ustanów

Ustanów,mazowieckie

1 490 000 zł240 m² 6 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ustanów

Ustanów,mazowieckie

434 312 zł164 m² 2 647,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji nieruchomości, położonej w miejscowości Ustanów Opis nieruchomości: działka ewidencyjna 160/4 z obrębu 0022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Ustanów,mazowieckie

5 490 000 zł600 m² 9 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Rezydencja 550m2, 10 pokoi, 6 łazienek, działka 6000m2, położona w otulinie lasu, ustanów Prażmów Dane techniczne: budynek wolnostojący, dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 550m2.